Він багаторічний, невибагливий, морозостійкий. Та він просто золотий — бо по ньому можна ходити. Але його не потрібно скошувати.

Такий собі газон для лінивих. Такий газон можна виростити за півроку.

Розкажу, як розмножити. Почати можна на не великій площі. На одному квадратному метрі. Я вам покажу як можна розсадити мазус, щоб через півроку отримати зелений ковер.

Робимо не дуже глибокі ямки 15 — 20 см. Садити ми будемо в шахматному порядку, щоб вони швидше заросли. Поливаємо щоб водичка вийшла і коренева система пішла у землю. Беремо відкриваємо і починаємо його формувати. Щоб всі корінчики були донизу. Заглиблення не дуже сильно, тому що при дуже великому заглиблені вона почне видгнивати.

Вусики чуть-чуть прижати, тому що в них є тут корінь. І його можна висаджувати на сонці. Просто більше тоді поливати. В півтіні поливати достатньо раз в тиждень. Коли вони розростаються мазус заповнює повністю устеляє землю своїми загонами. Він не потребує газонного грунту. Або великого вмісту чернозему.

Він не припускає дуже-дуже рідко пропускає сорняки. Починає квітнути на початку літа. Квітка дуже красива. На ньому з’являються голубенькі квіточки з собачками у вигляді орхідеї.

Він стійкий у морозу скільки морозі він не боїться. Залишається зелений на зиму. Секрету немає. Він сам посадили полили і він за підробку та й сам собі коврову массу.